Centrum pro výzkum ve veřejném prostoru při GAVU Cheb


Dělící stěny v budově ředitelství HDBS v Sokolově

Březina Karel

František Bělecký

Časové údaje
1972

Materál
leptané sklo

Umístění
Sokolov, generální ředitelství Hnědouhelných dolů a briketáren Sokolov, Jednoty 1628.

Souřadnice
12.645515, 50.183723

Popis

Literatura

§Umění v Sokolov짧, s. 80

Autor hesla
?

Fontána Zdraví v Berouně
Fontána Zdraví v Berouně
Pomník padlým v I. světové válce ve Žluticích / Luditz
Pomník padlým v I. světové válce ve Žluticích / Luditz
Pomník padlých v I. světové válce ve Staré Vodě (Altwasser)
Pomník padlých v I. světové válce ve Staré Vodě (Altwasser)
Pomník Martina Kopeckého v Plzni v Kopeckého sadech
Pomník Martina Kopeckého v Plzni v Kopeckého sadech
Pamětní deska Mistra Jana Rokycany na radnici v Rokycanech
Pamětní deska Mistra Jana Rokycany na radnici v Rokycanech
Reliéf pro budovu školy Ústavu oligofrenních dětí ve Stodu (dnes Domov pro osoby se zdravotním postižením Stod)
Reliéf pro budovu školy Ústavu oligofrenních dětí ve Stodu (dnes Domov pro osoby se zdravotním postižením Stod)
Symbolický hřbitov horolezců ve skalním městě v Hrubé Skále s reliéfem Puklé slunce
Symbolický hřbitov horolezců ve skalním městě v Hrubé Skále s reliéfem Puklé slunce
Lesní pramen
Lesní pramen
Pamětní deska Cypriána Majerníka v Praze
Pamětní deska Cypriána Majerníka v Praze
HAPAG LLOYD, HLU 0183496
HAPAG LLOYD, HLU 0183496
Pomník 21. pěšího pluku maršála Foche v Čáslavi
Pomník 21. pěšího pluku maršála Foche v Čáslavi
Pamětní deska Jaroslava Horejce v Praze
Pamětní deska Jaroslava Horejce v Praze
Pamětní deska Kryštofa Hrubého v Draženově
Pamětní deska Kryštofa Hrubého v Draženově
Pamětní deska Balthasara Neumanna v Chebu
Pamětní deska Balthasara Neumanna v Chebu
Busta Václava Talicha v Berouně
Busta Václava Talicha v Berouně
Kašna dvanácti pramenů v Karlových Varech
Kašna dvanácti pramenů v Karlových Varech
Pomník Jana Roháče z Dubé
Pomník Jana Roháče z Dubé
Kocourek, Výzdoba kavárny, Holakovský Březina, Františkovy Lázně
Kocourek, Výzdoba kavárny, Holakovský Březina, Františkovy Lázně
Medailon Václava Kasalického na Hlávkově mostu v Praze
Medailon Václava Kasalického na Hlávkově mostu v Praze
Elfí hnízdo v houbě
Elfí hnízdo v houbě
Pomník hudebního skladatele Václava Trojana v Plzni
Pomník hudebního skladatele Václava Trojana v Plzni
Pomník Josefa Kajetána Tyla v Plzni II
Pomník Josefa Kajetána Tyla v Plzni II
Památník padlým v první světové válce na vrchu Hard v Sokolově
Památník padlým v první světové válce na vrchu Hard v Sokolově
Pomník Mistra Jana Husa v Sušici
Pomník Mistra Jana Husa v Sušici
Pomník Jana Sladkého Koziny na Hrádku u Domažlic
Pomník Jana Sladkého Koziny na Hrádku u Domažlic
Medailon Karla Groše na Hlávkově mostu v Praze
Medailon Karla Groše na Hlávkově mostu v Praze
Pomník padlých v první světové válce v Sušici
Pomník padlých v první světové válce v Sušici
Pomník Friedricha Ludwiga Jahna v Aši
Pomník Friedricha Ludwiga Jahna v Aši
Keramická malba s plastickým akcentem
Keramická malba s plastickým akcentem
Keramická stěna ve vstupním vestibulu masokombinátu v Klatovech
Keramická stěna ve vstupním vestibulu masokombinátu v Klatovech
Oslava práce
Oslava práce
Kocourek, Pomník americké armádě, náves Dýšina
Kocourek, Pomník americké armádě, náves Dýšina
Chebská cechovní kašna
Chebská cechovní kašna
Náhrobek umělcova otce Karla Gutfreunda ve Dvoře Králové
Náhrobek umělcova otce Karla Gutfreunda ve Dvoře Králové
Brána času
Brána času
Tři kašny pro Plzeň
Tři kašny pro Plzeň
Otevřený květ
Otevřený květ
Pomník Jindřicha Jindřicha v Domažlicích
Pomník Jindřicha Jindřicha v Domažlicích
Sluneční hodiny
Sluneční hodiny
Holakovský Obřadní síň ve Strakonicích
Holakovský Obřadní síň ve Strakonicích