Centrum pro výzkum ve veřejném prostoru při GAVU Cheb


Šumava

Jílek Zdeněk

Miloslav Hrubec

Soubor

Dům PVT v Klatovech, Kollárova 528

Časové údaje
1973

Materál
Pískovec

Umístění
Klatovy, před budovou PVT, Kollárova 528

Souřadnice
13.290541, 49.398836

Popis

Součást umělecké výzdoby budovy PVT v Klatovech, jejímž autorem je plzeňský architekt Miloslav Hrubec (mj. autor Domu kultury v Plzni), na níž se podílelo několik plzeňských umělců.

Autor hesla
?

Keramický reliéf s historickou vedutou města Horažďovic v pobočce Komerční banky
Keramický reliéf s historickou vedutou města Horažďovic v pobočce Komerční banky
Bez názvu (Spojení)
Bez názvu (Spojení)
Přeměna hmoty
Přeměna hmoty
Sousoší Svornost a Ušlechtilost na průčelí Měšťanské besedy v Plzni
Sousoší Svornost a Ušlechtilost na průčelí Měšťanské besedy v Plzni
Dekorativní reliéf na fasádě budovy Podniku bytového hospodářství ve Františkových Lázních
Dekorativní reliéf na fasádě budovy Podniku bytového hospodářství ve Františkových Lázních
Krajina
Krajina
Úprava vývěru Císařského pramene v rezervaci SOOS
Úprava vývěru Císařského pramene v rezervaci SOOS
Pamětní deska Otto Gutfreunda v Praze
Pamětní deska Otto Gutfreunda v Praze
Památník obětem heydrichiády ve Spáleném lese
Památník obětem heydrichiády ve Spáleném lese
Kašna s chebským dudákem
Kašna s chebským dudákem
Pomník Jindřicha Jindřicha v Domažlicích
Pomník Jindřicha Jindřicha v Domažlicích
Bez názvu
Bez názvu
Náhrobek rodiny Boháčkovy v Turnově
Náhrobek rodiny Boháčkovy v Turnově
Výzdoba obřadní síně v Červené Lhotě
Výzdoba obřadní síně v Červené Lhotě
Náhrobek Novotných
Náhrobek Novotných
Pamětní deska Petra Brandla v Praze
Pamětní deska Petra Brandla v Praze
Pomník padlých v I. světové válce v Paliči (Palitz)
Pomník padlých v I. světové válce v Paliči (Palitz)
Osvětlovací tělesa pro interiéry Hotelu Thermal
Osvětlovací tělesa pro interiéry Hotelu Thermal
Poprsí Václava Matěje Krameria v nice na schodišti radnice v Klatovech
Poprsí Václava Matěje Krameria v nice na schodišti radnice v Klatovech
Vítězný Únor
Vítězný Únor
Keramický kruhový reliéf pro zasedací síň Elitexu ve Kdyni
Keramický kruhový reliéf pro zasedací síň Elitexu ve Kdyni
Pomník padlých v I. světové válce ve Staré Vodě (Altwasser)
Pomník padlých v I. světové válce ve Staré Vodě (Altwasser)
Náhrobek umělcova otce Karla Gutfreunda ve Dvoře Králové
Náhrobek umělcova otce Karla Gutfreunda ve Dvoře Králové
Kašna dvanácti pramenů v Karlových Varech
Kašna dvanácti pramenů v Karlových Varech
Památník obětem heydrichiády ve Spáleném lese
Památník obětem heydrichiády ve Spáleném lese
Památník národního osvobození v Plzni
Památník národního osvobození v Plzni
Hrobka rodiny stavitele Gustava Papeže ve Strakonicích
Hrobka rodiny stavitele Gustava Papeže ve Strakonicích
Hlava hutníka
Hlava hutníka
Krajina
Krajina
Sochařská výzdoba průčelí bývalé Chlapecké školy v Domažlicích
Sochařská výzdoba průčelí bývalé Chlapecké školy v Domažlicích
Šest broušených skleněných oken a broušený skleněný reliéf pro smuteční síň v Sokolově
Šest broušených skleněných oken a broušený skleněný reliéf pro smuteční síň v Sokolově
Pomník Antonína Zápotockého v Klatovech
Pomník Antonína Zápotockého v Klatovech
Dvě skupiny postav
Dvě skupiny postav
Medailon Karla Groše na Hlávkově mostu v Praze
Medailon Karla Groše na Hlávkově mostu v Praze
Pomník padlých v I. světové válce v Rotavě (Rothau)
Pomník padlých v I. světové válce v Rotavě (Rothau)
Pomník obětem fašismu v Rokycanech
Pomník obětem fašismu v Rokycanech
Tři kašny pro Plzeň
Tři kašny pro Plzeň
Památník padlým v první světové válce na vrchu Hard v Sokolově
Památník padlým v první světové válce na vrchu Hard v Sokolově
Sluneční hodiny
Sluneční hodiny
Pomník Jana Evangelisty Purkyně v Roudnici nad Labem
Pomník Jana Evangelisty Purkyně v Roudnici nad Labem